Nvidia má problém s akvizíciou ARM-u kvôli možnému obmedzeniu konkurencie
Diskusia k článku: Nvidia má problém s akvizíciou ARM-u kvôli možnému obmedzeniu konkurencie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
"It just works"
Od: Lisa Su
|
Pridané:
2021-08-24 02:32:21
... quelle surprise
|